black girl white girl

tel aviv, izrael / amsterdam, nizozemí  /  house, tech house, bass music  /  www.facebook.com/officialbgwg  /  pátek, café klub slavie, 23:30 - 01:00

Fenomenální Izraelsko/Nizozemská DJská dvojice, úspěšně kombinující house a UK bass se Vám představí v Café Klubu Slavie po Open Airu na Sokoláku a také na akci Number House nad literární kavárnou Měsíc ve Dne.
Jejich celoevropská obliba stoupá a BGWG se stávají jedním z nejžhavějších interpretek v hledáčcích hudebních serverů a promotérů.
Přijdtě se podívat na tuto jedinečnou záležitost, kterou vám přivážíme za podpory Velvyslanectví Státu Izrael.

Budějovický Majáles je největší nekomerční festival živé kultury v ČR.
Součástí festivalu je také největší karnevalový průvod v ČR s více než 3000 účastníky a řada speciálních akcí jako autokino, workshopy, cestovatelské besedy, slam poetry a filmové projekce. Festival se už jedenáctým rokem snaží rozvíjet občanskou společnost a nabídnout lidem příležitost zapojit se do dění ve městě. Snažíme se veřejnost pozitivně ovlivňovat po celý rok, proto se zapojujeme i do dalších iniciativ - například vloni jsme spustili projekt Studentské krvebraní, díky kterému se nám podařilo pro českobudějovickou nemocnici získat již více než 400 nových dárců krve. Budějovický Majáles není jen festival, je to také komunita lidí, kterým není lhostejné dění ve společnosti.
Je-li vám to sympatické, podpořte nás! Majáles není samozřejmost.

V minulosti se na pódiích Budějovického Majálesu objevila jména jako Princess Chelsea /nz/, Jazzsteppa /uk/, Giantree /aus/, Capillary Action /usa/, The Feud /uk/, Rocky Leon /usa/, N.O.H.A. /de/, Tata Bojs, WWW, Prago Union, MIDI LIDI, Žagar /hu/, Bonus, Kazety, Ventolin, Pjoni & Ink Midget, Sporto, -123 minut, DVA, Zrní, Charlie Straight, Sunshine, Sunflower Caravan, OTK, Please the Trees, Puding pani Elvisovej /sk/ nebo Čoko Voko, z divadel pak Husa na provázku, Teatr Novogo Fronta /rus/, Divadlo Continuo, Vosto5, Buchty a loutky, Krepsko /fin/, Malé divadlo Kjógenu, Divadlo Líšeň a mnoho dalších. Z dalších umělců nelze nezmínit skupinu Ztohoven, výtvarníky Davida Böhma a Jiřího Frantu nebo videomapping od BOOT_audiovisual.

© 2003 — 2014 Studentské kulturní sdružení České Budějovice, Jírovcova 8, 371 61, České Budějovice, IČ: 266 48 580
© 2014 — ∞ Budějovický Majáles, z. s., Česká 142/64, 370 01 České Budějovice, IČ: 033 47 371
Kontakty  |   Press